Logo  DAFNE
 .
 
    


Postup objednávky pracovních oděvů


Zákazník telefonicky nebo e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) kontaktuje naší firmu a sdělí nám svá přání a požadavky.

Poté je dohodnuta schůzka se zástupcem naší firmy, na které jsou zákazníkovi předloženy naše katalogy, vzorníky materiálů atp., popřípadě sám zákazník dodá nakreslené návrhy nebo již hotový oděv, podle kterého my vyrobíme celou zakázku.

V případě větších zakázek je cílem iniciálních jednání vyhotovit „vzorek“ požadované uniformy, který před zahájením samotné výroby projde schvalovacím řízením zadávající společnosti.

V závislosti na požadovaném počtu kusů, ceně materiálů, výrobních nárocích atd., zhotovíme kalkulaci, kterou zákazníkovi zašleme a on nám, zpravidla obratem, zašle závaznou objednávku, na základě které začneme s výrobou.

Obvyklá dodací lhůta, tj. od prvního kontaktu po předání zboží zákazníkovi, je přibližně jeden měsíc. Vše ale záleží na velikosti zakázky a konkrétních potřebách zákazníka – v případě nutnosti lze výrobu značně urychlit. Důležitou roli však hraje komunikace mezi zákazníkem a naší firmou. Jestliže má zákazník vše dopředu pečlivě připraveno a má jasné představy, pak je možné vyřídit vše během dvou týdnů.

U velkých zakázek poskytujeme našim zákazníkům na základě předchozí dohody množstevní slevy.

U všech pracovních oděvů zajišťujeme označení logem dle přání zákazníka formou potisku nebo výšivky.A D R E S A

Dafné profi s.r.o.

Ve Žlíbku 2402/77a
193 00 Praha 9 - Horní PočerniceC E R T I F I K A C E

Certifikát ISO


E S  -  P R O H L Á Š E N Í  O  S H O D Ě
K O N T A K T Y

Telefon:
(+420) 241 481 023 

Fax: (+420) 241 481 018

Mobilní telefon:
(+420) 603 174 004


e-mail: dafne@dafne.cz
Internet: www.dafne.cz  Facebook  G+  Twitter  You Tube
O   N Á S

Monika Konhefr

MonikaUž jako dítě jsem měla s krejčovinou co do činění. Babička i v době totality šila pro své zákaznice, které chodily k nám domů jako do módního salónu. Milovala jsem to. Babička zkoušela a zákaznice povídaly a povídaly…. Maminka šila pro nás - pro svoje děti - a pro sebe taky. Byla to jediná šance jak se pomocí módního časopisu "Burda " inspirovat a dopracovat k něčemu trochu originálnímu a zajímavému. Když mi bylo 10 let, šila jsem už i pro sebe a pro svoji nejlepší kamarádku. Číst více ...