Logo


Zdravotnické oděvy

Oděvy pro lékaře, sesterské uniformy, oblečení pro zdravotnický personál

V oblasti zdravotnických oděvů Vám nabízíme zhotovení celé kolekce vysoce kvalitního zdravotnického oblečení pro lékaře, zdravotní sestry, laboranty ale i pomocný zdravotnický personál. Ve zdravotnických oděvěch od Dafné, se zdravotníci budou cítit příjemně po celou pracovní směnu. 


Neomezujte se velikostmi

Vyberte pro každého zdravotnický oděv k jeho postavě.
Věnujeme pozornost nejen na potřeby lékařů a zdravotnického personálu, ale i na příjemný vzhled jednotlivých zdravotnických oděvů. To má vliv i na to, jak se cítí pacienti, kteří musí lékařskou pomoc vyhledat. Naše nabídka zahrnuje zdravotnické oděvy pro všechny typy postav a všechny velikosti.

Buďte originální

Vyberte si netradiční jemné barevné odstíny.
Nejsme svázáni jen modely v klasické bílé barvě, ale nabízíme širší výběr zajímavých pastelových barev a jejich kombinací. Všechny modely charakterizuje vysoká kvalita provedení, výběr nejlepších textilních materiálů a široká nabídka zajímavých střihů.

A D R E S A

Dafné profi s.r.o.

V Slavětíně 2632/23
193 00 Praha 9 - Horní PočerniceC E R T I F I K A C E

Certifikát ISO
K O N T A K T Y

Telefon/fax:
(+420) 241 481 023, (+420) 241 481 018

Mobilní telefon:
(+420) 603 410 778, (+420) 603 524 545,


e-mail: dafne@dafne.cz
Internet: www.dafne.cz  Facebook  G+  Twitter  You Tube
O   N Á S

Monika Konhefr

MonikaUž jako dítě jsem měla s krejčovinou co do činění. Babička i v době totality šila pro své zákaznice, které chodily k nám domů jako do módního salónu. Milovala jsem to. Babička zkoušela a zákaznice povídaly a povídaly…. Maminka šila pro nás - pro svoje děti - a pro sebe taky. Byla to jediná šance jak se pomocí módního časopisu "Burda " inspirovat a dopracovat k něčemu trochu originálnímu a zajímavému. Když mi bylo 10 let, šila jsem už i pro sebe a pro svoji nejlepší kamarádku. Číst více ...


Mapa