Logo


Pracovní oděvy DAFNÉ.CZ

Nabízíme pracovní oděvy již od roku 1994. Máme dlouholeté zkušenosti a dnes již nabízíme opravdu široký výběr pracovních oděvů i služeb, které odpovídají nejnovějším trendům v profesním odívání a vysokým nárokům našich domácích i zahraničních zákazníků.

O dlouhodobé profesionalitě našich služeb svědčí nejen certifikát ISO 9001:2001, ale především mnoho spokojených zákazníků, kteří zůstávají našim výrobkům věrni po řadu let.


Pracovní oděvy, profesní i reklamní uniformyVíce fotografií ve fotogalerii profesních a pracovních oděvů

„Pracovní oděvy musí být praktické, pratelné, cenově přijatelné a také pěkné.“

Dafné profi s.r.o.

Vyrábíme nejen kvalitní pracovní oděvy , odpovídající nejnovějším trendům v profesním odívání, ale také stále rozšiřujeme nabídku svých služeb tak, aby vycházela vstříc zvyšujícím se nárokům našich odběratelů. V souladu s tím nabízíme klientům profesionální a kompletní službu - výrobu pracovních oděvů. Ta začíná návrhem, pokračuje výrobou a samotnou distribucí pracovních oděvů. Nabízíme i možnosti uskladnit objednané pracovní oděvy v prostorách naší firmy. Nejmenší odběr je 10 ks od vzoru.

Proč se stát naším zákazníkem?  

Pracovní oděvy a služby Dafné

 • Kompletní sortiment pracovních oděvů všeho druhu
 • Vysoká kvalita – vlastní dílny
 • Osobitý design - služby profesionální návrhářky
 • Návrhářské služby zdarma
 • Skladování a distribuce zdarma
 • Dlouhodobé dodržení provedení a barevnosti při dodatečných objednávkách
 • Označení oděvů logem formou výšivky či potisku ve vlastních dílnách
 • Certifikáty kvality dle ISO 9001:2001
 • Garance 2 roky
 • Krátké dodací lhůty
 • Expresní doručení
 • Množstevní slevy


„Odolnost, praktičnost a pohodlí je základ, naši klienti dostávají daleko více.“ Další fotografie ve fotogalerii

Velkou a ojedinělou výhodou na tuzemském trhu pro naše zákazníky je kompletní servis, který naše společnost poskytuje.


Výhody proti ostatním

Poradenství

Během zadávání jakékoliv zakázky může každý klient využít našich zkušeností zvolit vhodnou uniformu či celou kolekci, vytvořit profesionální návrh, vybrat vhodný materiál a případně vyrobit vzorky ke schválení.

Výroba pracovních oděvů

Po závazném stanovení veškerých podmínek zakázky nastává samotný proces výroby, kdy zástupce naší firmy určí konfekční velikosti zaměstnanců a také počty kusů pracovních oděvů v jednotlivých velikostech. Nejmenší odběr je 10 ks od vzoru. Pak již nastává proces výroby pracovních oděvů.

Toto řešení využívá mnoho našich zákazníků, jelikož si mohou být jisti originalitou a módností navrženého pracovního oděvu.

Dodání pracovních oděvů

Hotové pracovní oděvy jsou obvykle ještě před dodáním zabaleny a roztříděny v souladu s potřebami objednavatele – tj. dle velikostí, jmen zaměstnanců, poboček apod. Poté jsou zaslány nebo dovezeny na určené místo.

Skladování pracovních oděvů

V současnosti poskytujeme v závislosti na požadavcích odběratelů dva základní druhy skladovacích služeb:

V prvním případě se s drobnými obměnami jedná o zakoupení firemního oblečení zaměstnanců dané firmy prostřednictvím naší společnosti. V praxi to znamená, že se vyrobené zboží rovnou uskladní v prostorách naší firmy Dafné a zaměstnanci klienta si zboží objednávají průběžně přímo u naší společnosti, a to dle svého vlastního firemního katalogu profesních oděvů, který je pro ně zhotovený. Zboží se jim pak na základně dohody v požadovaném termínu zasílá poštou nebo zásilkovou službou přímo do konkrétní pobočky na dobírku či fakturu. Tuto službu využívají zejména čerpací stanice a využívá ji již několik společností.

Na podobné bázi funguje i druhý typ této služby, ale odběratel zaplatí veškeré zboží hned po dokončení výroby a v naší společnosti si jej pak uskladní a zákazník si jej dle potřeby průběžně odebírá. Tuto službu naši zákazníci vítají zejména v případě spotřebitelských soutěží.

U obou výše uvedených služeb samozřejmě klademe důraz na úplnost a včasnost dodávek a přesnou a průhlednou evidenci skladových zásob, o jejichž stavu může být zákazník kdykoli informován. 


„Odolnost, praktičnost a pohodlí je základ, naši klienti dostávají daleko více.“

 

Pracovní oděvy ve vysoké kvalitě a přijatelné ceně


Nabídka pracovních oděvů, produktů a služeb naší společnosti se neustále rozšiřuje a spolu s tím se rozšiřují i řady našich zaměstnanců.

V r. 2007 jsme přemístili sídlo i sklad společnosti do zcela nových prostor v Horních Počernicích, speciálně navržených tak, abychom i nadále mohli zvyšovat kvalitu nabízených služeb.
 
A D R E S A

Dafné profi s.r.o.

V Slavětíně 2632/23
193 00 Praha 9 - Horní PočerniceC E R T I F I K A C E

Certifikát ISO
K O N T A K T Y

Telefon/fax:
(+420) 241 481 023, (+420) 241 481 018

Mobilní telefon:
(+420) 603 410 778, (+420) 603 524 545,


e-mail: dafne@dafne.cz
Internet: www.dafne.cz  Facebook  G+  Twitter  You Tube
O   N Á S

Monika Konhefr

MonikaUž jako dítě jsem měla s krejčovinou co do činění. Babička i v době totality šila pro své zákaznice, které chodily k nám domů jako do módního salónu. Milovala jsem to. Babička zkoušela a zákaznice povídaly a povídaly…. Maminka šila pro nás - pro svoje děti - a pro sebe taky. Byla to jediná šance jak se pomocí módního časopisu "Burda " inspirovat a dopracovat k něčemu trochu originálnímu a zajímavému. Když mi bylo 10 let, šila jsem už i pro sebe a pro svoji nejlepší kamarádku. Číst více ...


Mapa